Zahájení školního roku 2022/2023

Vážení rodiče,
nejen nově přijatých dětí do naší mateřské školy, ale i našich stávajících,
rádi bychom Vám sdělili, že jako každý rok budou „seznamy“ dětí pro jednotlivé třídy uveřejněny ráno 1.9.2022 v areálu MŠ (na nástěnce před budovou a na hlavních vchodech do budovy MŠ), tak abyste všichni věděli, do které třídy Vaše dítě půjde.

Veškeré informace o novém školním roce se dozvíte na našich webových stránkách, především v kapitolách „Pro rodiče“, „Dokumenty“ a „Finance“…

To znamená například:

• seznam věcí, které má Vaše děťátko do MŠ mít s sebou, naleznete ve složce „Pro rodiče“ – „Seznam věcí potřebných do mateřské školy“,
  • ranní příchod dítěte je do 8.00 hodin, pokud přijdete první den do MŠ před 7.00 hodinou, jsou „svodné třídy“ stanoveny takto:

Berušky i pro děti ze tříd Žabičky, Hvězdičky, Motýlci,

Sluníčka i pro třídu Koťátek,

– rozpis pro tento školní rok naleznete v „Dokumenty“ – „Dokumenty a organizace“ – „Organizace dne“,

• v rámci adaptačního programu je vhodné u nově příchozích dětí, především těch nejmenších, aby byl pobyt dítěte v prvních dnech jen krátký, tzn. pro 3-4 leté děti (které naši MŠ zatím nenavštěvovaly) do dopolední svačinky (kterou má každé toto nové dítě již námi přihlášenu a zároveň oběd odhlášen) a postupně jste pobyt dítěte v MŠ prodlužovali. Více o adaptačním programu v „Pro rodiče“ – „Adaptační program“,
  • informace k veškerým platbám naleznete v „Finance“ – „Školné“, „Stravné“, „SRPDŠ“ + u veškerých plateb používejte variabilní číslo Vašeho dítěte – nově přijaté děti obdrží toto číslo v první den nástupu do MŠ, ostatní děti mají číslo již přidělené.

První den „nástupu“ Vašeho dítěte do MŠ též obdržíte od paní učitelky desky, ve kterých budete mnoho informací a dokumentů k Vašemu podpisu, k seznámení se a pro aktualizaci údajů.

Těšíme se na Vás!

Celý tým MŠ Mnichovice