Zahrada v přírodním stylu – Příští stanice MŠ Mnichovice

Přehled rostlin
„Konference Zahrada hrou“ se konla 1. února 2018 v Divadle Archa na Praze 1


Projekt


„Nadace Proměny Karla Komárka“

 

„Exkurze zahrada hrou 2017“

26. dubna 2017 proběhla společná exkurze po zahradách mateřských škol v Praze nazvaná Zahrada hrou 2017

Vážení rodiče,
jak jsme již avizovali na naší společné zahajovací a informační schůzce dne 14.9.2016, na přelomu pololetí tohoto školního roku začínáme s přípravou projektu nové zahrady MŠ  – „Zahrada v přírodním stylu“.

Obracíme se proto na všechny z Vás, kterým je toto téma blízké, či Vás prostě zajímá a chcete se do přípravy projektu zapojit, ať už jste profesionál či amatér, abyste svůj zájem spolupodílet se na vytvoření nové zahrady MŠ předali třídním p. učitelkám Vašeho dítěte.

Termín naší první společné schůzky a další postup Vám sdělíme s dostatečným předstihem – předpokládáme přelom měsíců února a března 2017.

Děkujeme Vám za Váš zájem spolupodílet se na tvorbě tohoto projektu