Státní fond životního prostředí

Tento projekt je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

www.sfzp.cz    www.mzp.cz

 

Na začátku června jsme v rámci projektu s názvem: „PŘÍŠTÍ STANICE, MŠ MNICHOVICE! I. etapa rekonstrukce zahrady MŠ“, který jsme mohli realizovat díky finanční podpoře ze Státního fondu životního prostředí, s rodiči a dětmi sázeli keříky do našich nových „záhonků“, hloubili díry pro stromy, abychom je mohli společně zasadit. Také jsme rozvezli část mulčovací kůry, do vyvýšených záhonků jsme navozili hlínu a vysázeli rostlinky. Naplnili jsme hmatové chodníčky, a také hmyzí domeček pro broučky. Ptáčkům jsme připravili krmítka a budky. Nyní se musíme o všechny rostlinky starat, aby nám krásně rostli.

www.sfzp.cz a www.mzp.cz

Tento projekt je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

www.sfzp.cz    www.mzp.cz