Třída Motýlci ukončení karantény – NUTNÝ NEGATIVNÍ TEST

Vážení rodiče dětí ze třídy Motýlků, které jsou v karanténě,
třída bude, dle pokynů KHS, od čtvrtka 18.11.2021 znovu otevřena pro děti, které se prokáží negativním PCR testem = bude jim tímto ukončena karatnéna.

VŠECHNY DĚTI MUSÍ DOLOŽIT POTVRZENÍ/CERTIFIKÁT O NEGATIVNÍM VÝSLEDKU PCR TESTU v listinné podobě (vytištěný „originál“) s uvedením jména a příjmení dítěte !!!

V případě jeho nedoložení, nebude dítěti umožněn vstup do třídy.

Tento výsledek testu je též možné, po jeho obdržení od hygieny, poslat na e-mail: martina.cermakova@msmnichovice.cz, a to před nástupen dítěte zpět do třídy Motýlků – pak jej nebudete muset předkládat při prvním vstupu dítěte do třídy po karanténě.

Vzhledem k tomu, že pozitivní výsledek testů a nařízená karanténa se týká i některých zaměstnanců MŠ, je možné, že budeme nuceni třídy, z důvodu personální nouze, spojovat.

Již se na Vás všechny moc těšíme!

Krásné dny

Martina Čermáková, ředitelka