OŠETŘOVNÉ, TESTOVÁNÍ A PROVOZ MŠ pro rodiče IZS

Vážení rodiče,
Od 12.4.2021 dochází ke změnám v čerpání „Ošetřovného“ viz. odkaz na webové stránky MPSV:
https://www.mpsv.cz/osetrovne

Také bychom Vám rádi předali další informace k testování Vašich dětí v MŠ od 12.4.2021 viz. piktogram a instruktážní video pro postup při testování od MŠMT, který obdrželi rodiče předškoláků a „IZS“ (kteří své dítě přihlásili k docházce do MŠ od 12.4.2021):
https://testovani.edu.cz/jak-na-to-ve-skole

Tímto bychom též rádi sdělili všem rodičům „IZS“ dle Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 14600/2021-1/MIN/KAN ze dne 6. dubna 2021, které je účinné ode dne 12. dubna 2021 (viz. příloha), že v případě zájmu o umístění Vašeho dítěte nejen ze tříd Koťátek a Sluníček, ale i ze tříd Hvězdičky, Žabičky, Motýlci a Berušky do MŠ, nám napište na e-mail: martina.cermakova@msmnichovice.cz. Tento požadavek se dokládá písemným potvrzením zaměstnavatele „IZS“.

Testování – instruktážní letákOpatření ve školách od 12. 4. do odvolání

Martina Čermáková, ředitelka