Informace pro rodiče – návrat do školky po karanténě – NUTNÝ NEGATIVNÍ TEST

Vážení rodiče dětí ze tříd Žabiček a Hvězdiček, které jsou v karanténě,
Obě třídy budou v příštím týdnu znovu otevřeny, dle pokynů KHS takto:
Žabičky od pondělí 15.11. (konec karantény pro děti s negativním PCR testem je v pátek 12.11. včetně),
Hvězdičky od úterý 16.11. (konec karantény pro děti s negativním PCR testem je v pondělí 15.11. včetně).
VŠECHNY DĚTI MUSÍ DOLOŽIT POTVRZENÍ O NEGATIVNÍM VÝSLEDKU PCR TESTU v listinné podobě (vytištěný) s uvedením jména a příjmení dítěte !!!
V případě jeho nedoložení jim, bohužel, nebude umožněn vstup do tříd.
Tento výsledek testu je též možné, po jeho obdržení od hygieny, poslat na e-mail: martina.cermakova@msmnichovice.cz, a to do neděle (Žabičky) 14.11. či do pondělí (Hvězdičky) 15.11. – pak jej nebudete muset předkládat při prvním vstupu dítěte do MŠ po karanténě.

 

Vzhledem k tomu, že pozitivní výsledek testů máme již u tří zaměstnanců MŠ z těchto dvou tříd + výsledek testů ještě nebyl zaslán všem zaměstnancům z těchto dvou tříd, je možné, že budeme nuceni obě třídy, z důvodu personální nouze, spojit.

 

Již se na Vás všechny moc těšíme!

 

Krásné dny

 

Martina Čermáková, ředitelka