Anonym vyhrožuje útokem na mateřské školy

Zpráva města Mnichovice:
Anonym vyhrožuje útokem na mateřské školy
Národní centrála proti organizovanému zločinu v zveřejnila informací o tom, že se intenzivně zabývá anonymní výhrůžkou útoku na mateřské školky na celém území ČR. Policie přijala všechna potřebná opatření a NCOZ dělá maximum pro dopadení pachatele.

Všechny tři mnichovické školky byly o informovány a přijaly opatření. Samozřejmostí je zamezení vstupu cizích osob do budovy, zaměstnanci školek si budou všímat všech cizích osob v blízkosti školky nebo jiných podezřelých okolností. V případě zjištění čehokoliv podezřelého budou kontaktovat policii na lince 158.

Věříme, že se jedná o planou výhružku, přesto bude bezpečnostní hlídka města prioritně vykonávat dozorovou činnost u školek.

Bc. Margita Valentová
místostarostka města Mnichovice

Vážení rodiče,
Opatření pro provoz MŠ v pátek 7.5.2021 jsou následující:
Vstup do MŠ pouze vrátky od 6.30 – 8.00 hod; 12.30-12.45; 15.00-17.00. Mimo tyto hodiny budou všechny vchody do MŠ uzavřeny!
Martina Čermáková, ředitelka