SVAČINKY
Dnes jsme zkompletovali fotografie do Eko-knihy, děti nalepily fotografie z akce UKLIĎME ČESKO a dokreslili jsme smajlíky do Analýzy 😊😊😊☹☹☹.
Podívali jsme se na to, jak se ve třídách začalo vážit nedojedené jídlo z dopoledních svačin. Každý si poznal svoji tabulku na zapisování a zhodnotili jsme, že to vypadá dobře. Vážit budeme ještě 3 týdny.
