5-6 let Povinné předškolní vzdělávání (PPV)

Vážení rodiče,

paní učitelky Vašich dětí se rozhodly, že Vám - pro Vaše děti budou každý týden posílat nabídku činností, které by v rámci výchovně-vzdělávací  práce a v souladu s ŠVP a TVP v MŠ s dětmi dělaly.

Berte tyto materiály jako inspiraci pro trávení času Vašich dětí.

Budeme se snažit, aby materiály obsáhly většinu výchov a činností: výtvarná (vč. námětů a technik), pracovní (vč. námětů a technik), hudební (vč. not a textů) a hudebně-pohybové, čtenářská a matematická pregramotnost, grafomotorika, logopedická, ekologická … tzn. básničky, písničky, pracovní listy, omalovánky, … v rámci týdenních témat. Dále nabídky témat na procházky do přírody, badatelství, ale i náměty pro Ekoškolu.

Náš tip: založte dětem desky, do kterých si budou své výtvory zakládat a až nastane čas, vrátit se do MŠ, společně je budeme procházet, prohlížet a povídat si o nich.

Pokud nám pošlete vyfotografovaná dílka Vašich dětí nebo i Vaše společné, rádi je na našem webu uveřejníme!

Jestliže nebudete mít možnost svým dětem materiály vytisknout, napište na e-mail ředitelky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám materiály vytiskneme a po dohodě předáme.

Také Vám poskytneme spoustu odkazů na různé vzdělávací programy, aby když už Vaše dítě usedne před IT techniku, aby se zároveň vzdělávalo – pokud s tím, samozřejmě, vy sami souhlasíte.

Martina Čermáková, ředitelka

Téma týdne 6.4. – 9.4.2020 „Velikonoční svátky I“
Velikonoční svátky I
_____________________________________________